Konferencja "Leśnicy w służbie Niepodległej"Konferencja "Leśnicy w służbie Niepodległej"

9 listopada Nadleśnictwo Człuchów oraz Polskie Towarzystwo Leśne Oddział w Szczecinku, w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości zorganizowało konferencję: „Lesnicy w służbie Niepodległej”. Patronat honorowy nad konferencją objął poseł na Sejm RP Aleksander Mikołaj Mrówczyński.

Leśnicy i zaproszeni goście wzięli udział we Mszy świętej w kościele pw. św. Jakuba Apostoła w Człuchowie, następnie złożyli kwiaty pod pomnikiem na Palcu Bohaterów i udali się do Miejskiego Domu Kultury.

Świadomość społeczna co do naszej działalności coraz bardziej spada i ta konferencja ma na celu m.in. przekazanie informacji społeczeństwu o naszej pracy, powiedział nadleśniczy Nadleśnictwa Człuchów Sławomir Kmiecik.

W trakcie konferencji odbyły się projekcje filmów, wykłady i prelekcje. Na końcowym akcentem konferencji był koncert orkiestry.

Relacja - weekendfm.pl

Konferencja Lenicy w subie Niepodlegej Czuchow Fot. Waldemar Feculak 08Konferencja Lenicy w subie Niepodlegej Czuchow Fot. Waldemar Feculak 21Konferencja Lenicy w subie Niepodlegej Czuchow Fot. Waldemar Feculak 16Konferencja Lenicy w subie Niepodlegej Czuchow Fot. Waldemar Feculak 35Konferencja Lenicy w subie Niepodlegej Czuchow Fot. Waldemar Feculak 44Konferencja Lenicy w subie Niepodlegej Czuchow Fot. Waldemar Feculak 104