Ostatni dzień kampanii wyborczejOstatni dzień kampanii wyborczej

W ostatnim dniu kampami wyborczej poseł Aleksander Mikołaj Mrówczyński wraz z kandydatami do Sejmu i Senatu RP zachęcał mieszkańców Słupska do pójścia na wybory i oddania głosu na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości.

Akcja rozdawania ulotek wśród mieszkańców Słupska spotkała się z pozytywnym odbiorem. Słupszczanie rozmawiali z kandydatami, dopytywali o szczegóły programu, o budowę S6.

Popołudniu poseł wraz z działaczami i sympatykami Prawa i Sprawiedliwości rozdawał ulotki na chojnickim Starym Rynku.

Wieczorem ostanie spotkanie wyborcze odbyło się w Leśnie, gdzie kilkudziesięciu strażaków z tutejszej Ochotniczej Straży Pożarnej wraz z burmistrzem Brus Witoldem Ossowskim, gremialnie podziękowali posłowi za skuteczne starania o dofinansowanie budowy remizy.

 

Dziękuję wszystkim Państwu za wsparcie w kampanii, za pomoc. Za to, że na Waszych płotach mógł wisieć mój banner, dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, a słowa krytyki przyjmuję jako przyczynek do zmiany na lepsze naszej ukochanej Polski.

 

Relacje z dzisiejszej akcji w Słupsku:

https://m.radiogdansk.pl/slupsk/item/100718-ostatnie-godziny-przed-cisza-wyborcza-politycy-pis-zachecaja-do-udzialu-w-wyborach-glosujmy-z-polska-dobrych-zmian

http://www.prk24.pl/44800661/dzialacze-prawa-i-sprawiedliwosci-z-pomorza-apelujac-o-udzial-w-wyborach-parlamentarnych