PodziękowaniePodziękowanie

Szanowni Państwo,

chciałbym serdecznie podziękować, za tak liczny Państwa udział w wyborach parlamentarnych, za poparcie kandydatów Prawa i Sprawiedliwości oraz za głosy oddane na moją osobę.

Dzięki Państwa głosom Dobra Zmiana może być kontynuowana, a ja mam wielki zaszczyt reprezentować Państwa w Sejmie RP IX kadencji. Prawo i Sprawiedliwość uzyskało historyczny wynik w III RP, ponad 8 milionów Polaków poparło naszych kandydatów- żadna partia w historii wyborów w Polsce nie uzyskała takiego poparcia. To wielki mandat społeczny do realizowania zmian, które zapoczątkowała premier Beata Szydło, a kontynuuje Mateusz Morawiecki.

Obdarzyliście mnie Państwo wielkim kredytem zaufania- zdobyłem dzięki Państwu 16726 głosy, prawie 3 razy więcej niż 4 lata temu! To dla mnie wielka satysfakcja i dowód na to, że moje działania w parlamencie i w terenie zostały ocenione pozytywnie przez wyborców.

Dziękuję wszystkim Państwu za wsparcie w kampanii wyborczej, za pomoc przy dystrybucji ulotek, bannerów, za słowa wsparcia, za pracę w komisjach wyborczych jako mężowie zaufania.

Zapewniam Państwa, że będę pracował co najmniej tak aktywnie jak w poprzedniej kadencji.

Aleksander Mikołaj Mrówczyński

Poseł na Sejm RP