Polska jest jedna! Spotkanie w Brusach.Polska jest jedna! Spotkanie w Brusach.

Kilkadziesiąt osób uczestniczyło w spotkaniu z posłami Marcinem Horałą, Aleksandrem Mikołajem Mrówczyńskim oraz wicewojewodą pomorskim Mariuszem Łuczykiem, które odbyło się 5 maja w Brusach. Spotkanie w Brusach jest jednym z całego cyklu spotkań jakie parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości odbywają z mieszkańcami Polski w ramach akcji Polska jest jedna.

Mieszkańcy Brus i okolic mieli szansę zapoznać się z planami większości parlamentarnej wspierającej rząd Dobrej Zmiany. Poseł Marcin Horała szczegółowo przedstawił plan Piątki Morawieckiego dotyczącej miedzy innymi rewolucyjnych zmian w prawie podatkowym /radykalne obniżenie podatków dla przedsiębiorców/ oraz planów dofinansowania dróg gminno- powiatowych (5 mld złotych ma być przekazanych na ten cel).

Uczestnicy spotkania aktywnie zadawali pytania pytając o kurs rządu i PiS- u w sprawie tzw. uchodźców, kolejek do szpitala w Chojnicach, cen leków, przygotowań do przeprowadzenia wyborów samorządowych i działania służb antykorupcyjnych w samorządach Polski gminno- powiatowej. Ważnym głosem w dyskusji był głos niepełnosprawnego mieszkańca Brus, który pytał o wsparcie rządowe dla osób niepełnosprawnych.

IMG 4483

Relacja ze strony portalu weekendfm.pl:

https://weekendfm.pl/?n=71347&brusy-poslowie_partii_rzadzacej_w_brusach_jaki_byl_cel_wizyty

Relacja za strony portalu TVP3:

http://gdansk.tvp.pl/37083197/parlamentarzysci-pis-spotkali-sie-z-mieszkancami-brus