Spotkanie z mieszkańcami gminy TrzebielinoSpotkanie z mieszkańcami gminy Trzebielino

20 czerwca w Trzebieline odbyło się kolejne spotkanie z mieszkańcami i samorządowcami, podczas którego poseł Aleksander Mikołaj Mrówczyński i wicewojewoda pomorski Mariusz Łuczyk.

W spotkaniu z mieszkańcami gminy Trzebielino wziął udział m.in. przewodniczący Rady Gminy Trzebielino Jerzy Tarnowski. Podczas spotkania poseł i wicewojewoda zaprezentowali zgromadzonym politykę rządu Zjednoczonej Prawicy oraz najważniejsze inwestycje dla gminy Trzebielino, które zostały wsparte rządowymi programami. W trakcie spotkania parlamentarzysta zaprezentował również plany programowe na nadchodzącą kampanię wyborczą, jednocześnie prosząc o wspieranie kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach.

Spotkania z mieszkańcami Polski „powiatowo – gminnej” to sól pracy parlamentarzysty w terenie. Poseł Aleksander Mikołaj Mrówczyński uczestniczy od kilku miesięcy w spotkaniach z mieszkańcami gmin wchodzących w skład pięciu powiatów okręgu 63 (powiaty chojnicki, człuchowski, bytowski, kartuski i kościerski).IMG 20230620 WA0004

IMG 20230620 WA0002IMG 20230620 WA0001