Spotkanie z parlamentarzystkami Prawa i SprawiedliwościSpotkanie z parlamentarzystkami Prawa i Sprawiedliwości

W imieniu poseł Anny Fotygi oraz poseł Doroty Arciszewskiej Mielewczyk zapraszam na spotkanie w dniu 27 maja /poniedziałek/, o godzinie 17.00 w Centrum Edukacyjno – Wdrożeniowym w Chojnicach przy ulicy Piłsudskiego 30A.

Anna Fotyga to niezwykle doświadczony polski polityk i samorządowiec - wiceprezydent Gdańska w latach 2002 – 2004, sekretarz stanu i minister spraw zagranicznych, członek Rady Bezpieczeństwa Narodowego, szefowa kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego, posłanka na Sejm RP oraz do Parlamentu Europejskiego.

Jest ekspertem w zakresie bezpieczeństwa międzynarodowego, energetycznego oraz polityki zagranicznej. Lata pracy w parlamencie w Polsce i w Brukseli stawiają minister Annę Fotygę w gronie najbardziej doświadczonych polskich polityków o ogromnej wiedzy dotyczącej polityki międzynarodowej.

Dorota Arciszewska Mielewczyk to senator i poseł na Sejm RP, od wielu lat specjalizuje się w polityce międzynarodowej oraz gospodarce morskiej, była prezesem Polskich Linii Oceanicznych.  Przez pięć kadencji w Sejmie oraz dwie kadencje w Senacie dała się poznać jako polityk walczący o interes Polski.

Obie Panie kandydują w wyborach do Parlamentu Europejskiego w wyborach, które odbędą się 9 czerwca.