2 miejsca na liście do sejmu2 miejsca na liście do sejmu

W dniu wczorajszym (02.09) w gdyńskim Parku Nadmorskim im. Ronalda Reagana odbyła się prezentacja list kandydatów do sejmu okręgu 26 Gdynia – Słupsk oraz kandydatów do senatu z okręgów województwa pomorskiego.

Listę kandydatów do sejmu otwiera Piotr Müller, na drugim miejscu (podobnie jak 4 lata temu) decyzją Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości będzie poseł Sejmu VIII i IX kadencji Aleksander Mikołaj Mrówczyński.

To dla mnie wielka satysfakcja, że zostałem doceniony i została zauważona moja praca w terenie, w Polsce „powiatowo – gminnej”. Mam wielki zaszczyt po raz trzeci kandydować do sejmu z list Prawa i Sprawiedliwości. Deklaruję, że jeśli wolą wyborców będzie, abym kolejny raz reprezentował mieszkańców okręgu 26 w sejmie to nadal będę wspierał mieszkańców i samorządowców Polski „powiatowo – gminnej”, aby te zapomniane, pomijane miejscowości mogły mieć bezpieczne drogi, przedszkola, nowoczesne żłobki, infrastrukturę kanalizacyjną i wodociągową. To niezwykle ważne, aby wyrównać lata zapóźnień i zaniedbań, to zadanie państwa polskiego, budowanie Polski sprawiedliwej, tak aby wszyscy mieli godne warunki życia i rozwoju.

F5BFTlhW8AA5EuF