Nie dla projektu C40 Cities!Nie dla projektu C40 Cities!

W dniu dzisiejszym (03.03) w całej Polsce parlamentarzyści i działacze Prawa i Sprawiedliwości przeprowadzili akcję informującą o założeniach tzw. projektu C40 Cities. Sieć C40 Cities to organizacja zrzeszająca prawie 100 czołowych metropolii w tym stolicę Polski, które współpracują w obszarze ochrony klimatu.

Poseł Aleksander Mikołaj Mrówczyński wraz z wicewojewodą pomorskim Mariuszem Łuczykiem przedstawili stanowisko Prawa i Sprawiedliwości w obecności lokalnych mediów w biurze poselskim Aleksandra Mrówczyńskiego w Chojnicach.

Pomysły, cele zaprezentowane w raporcie przygotowanym dla tej organizacji są nie do przyjęcia przez Polskę, wyraźnie zaznaczył poseł. To jest jakiś matrix, inżynieria społeczna- narzucanie jak mamy żyć, co jeść, ile ubrań kupować, jak się poruszać. To niedopuszczalne, aby w ten sposób ograniczać wolność, której podstawą jest swoboda wyboru i decyzji!

Obawiamy się, że jeśli Platforma dojdzie do władzy, to będą nam narzucane ograniczenia, które popiera czołowy polityk PO, prezydent Warszawy – Rafał Trzaskowski. Skutki takich pomysłów mogą być katastrofalne dla polskiego rolnictwa, wielu branż przemysłu, turystyki, etc. powiedział Mariusz Łuczyk.

Lewicowa ideologia, pod płaszczykiem ekologii, dbania o klimat ingeruje coraz bardziej w swobody obywatelskie, narzucając swój sposób myślenia i sposobu na życie zdecydowanej większości, która chce wolności.

 

Relacje medialne:

 

TVP Gdańsk

 

Chojnice.TV

 

 

 

DSC 0174 res20230303 145250 res