#TrasaDotrzymanegoSłowa - spotkanie w Czarnem#TrasaDotrzymanegoSłowa - spotkanie w Czarnem

Kolejne spotkanie z wyborcami w ramach #TrasaDotrzymanegoSłowa – wczoraj (27.06) poseł spotkał się z mieszkańcami i samorządowcami z gminy Czarne. Poseł i wicewojewoda Mariusz Łuczyk wraz człuchowskimi działaczami Prawa i Sprawiedliwości przedstawili 8 lat rządów Zjednoczonej Prawicy.

W trakcie spotkania Aleksander Mrówczyński zaprezentował 8 lat rządów Zjednoczonej Prawicy z naciskiem na inwestycje zrealizowane z rządowych środków w powiecie człuchowskim. Poseł i wojewoda przedstawili również program na nadchodzące wybory, konkretne propozycje programowe dla Polaków na kolejne 4 lata rządów Zjednoczonej Prawicy: 500 + zamienia się w 800 +, darmowe leki dla seniorów i młodzieży do 18 roku życia oraz darmowe autostrady.

Nasze rządy oznaczają rozwój Polski powiatowo – gminnej, nasze rządy spowodowały, że Polacy mogli wyjeżdżać na wczasy ze swoimi dziećmi i nie byli zmuszani do wyjazdów zagranicę szukając pracy. To ważne, że polskie rodziny mogą być razem i otrzymały wielkie wsparcie finansowe w postaci 500+, bonu turystycznego, tarczy wspierających przy zakupie nośników energii. Chcemy dalej wspierać polskie rodziny i działać na rzecz rozwoju Polski powiedział poseł do zgromadzonych.